Fotografijų konkursas „Kai grybais lietus lis“


Varėnos kultūros centras kviečia dalyvauti fotografijos konkurse „Kai grybais lietus lis“!
Siekdami paskatinti profesionalius fotografus ir fotografus mėgėjus vizualiai improvizuoti pateiktos temos ribose ir pažvelgti į grybus meninės fotografijos akimis, kviečiame siųsti fotografijas, kuriose kuo originaliau, tačiau natūralioje aplinkoje, vaizduojamas grybas (-ai).
Dalyviai varžysis trijose kategorijose:
Makro fotografija; Reti grybai; Grybai mano akimis.
Vienas dalyvis gali siųsti ne daugiau kaip 5 fotografijas, kurias, kartu su užpildytomis dalyvio anketomis, prašome siųsti elektroniniu paštu miglita.kinas@gmail.com iki rugsėjo 5 d.
Prašome atidžiai perskaityti ir vykdyti konkurso reikalavimus, nes neatitinkančios reikalavimų fotografijos bus diskvalifikuotos.
Konkurso apdovanojimų ceremonija ir į finalą patekusių fotografijų paroda vyks rugsėjo 23 d. Varėnos Grybų šventės metu.
Renginio metu išskirtinių fotografijų autoriai gaus dėmesio vertus prizus, o dvi pačios geriausios fotografijos bus atrinktos dalyvauti prestižiniame tarptautiniame fotografijos konkurse „Wildlife Photographer of the Year“ 2018 (konkurso dalyvio mokestį sumokės, bei visais kitais tarptautinio konkurso klausimais rūpinasi organizatoriai).

Dalyvio anketa.

Konkurso nuostatai.