„Lietuvos spaudos fotografija ´15“ Panevėžio fotografijos galerijoje


(Stanislovas Bagdonavičius / Parodos atidarymas Panėvėžio atidarymo galerijoje)

2016 metų kovo 17 d., 17.00 val., Panevėžio fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11) buvo atidaryta fotografijų  paroda „Lietuvos spaudos fotografija ´15“. Tai vienerių metų geriausios šalies spaudos fotografų sustabdytos akimirkos, įvertintos tarptautinės vertinimo komisijos. Šiame konkurse dalyvavo 148 fotografai, kurie pateikė daugiau nei 5 000 nuotraukų. Autoriai nuotraukas konkursui teikė pagal šias temas: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Europos metai“, „Kultūra“, „Diplomatija“, „Pramogos“, „Kariuomenė“, „Sportas“, „Gamta ir jos apsauga“, „Spindesys“ ir „Fotopasakojimas/Reportažas“.

Konkursines fotografijas vertino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio ekspertai. Vertinimo komisijoje trys fotografai: Aleksandr Glyadyelov (Ukraina), Mindaugas Kulbis (Lietuva), Andrei Liankevich (Baltarusija). Kartu konkursines fotografijas vertino menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, taip pat komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistas, žurnalistas, redaktorius Ričardas Jarmalavičius.

Paroda veiks nuo kovo 17 iki balandžio 3 d. (galerijos darbo laikas — 11.00 – 18.00 val.). Maloniai kviečiame apsilankyti!

Parodos atidarymo akimirų autorius: Gediminas Kartanas