PRASIDEDA REGISTRACIJA KONKURSUI „LIETUVOS SPAUDOS FOTOGRAFIJA 2024“


Mieli kolegos,

Prasidėjo registracija jau dvidešimt trečiajam šalies spaudos fotografijų konkursui „Lietuvos spaudos fotografija 2024“.

Šiemet nežymiai atsinaujino Konkurso taisyklės - buvo patikslinta kokie darbai gali dalyvauti konkurse, nustatytos aiškios dirbtinio intelekto grįstų įrankių naudojimo ribos, taip pat grįžo "Diplomatijos" kategorija.

Be to, Konkursas pasipildė viena naujove - "Atvira kategorija", skirta fotografijos entuziastams bei visiems besimokantiems ar studijuojantiems fotografijos ir žurnalistikos studijose. "Atviros kategorijos" aprašymą bei nuotraukų teikimo tvarką taip pat galima rasti atsinaujinusiose Konkurso taisyklėse.

Konkursas siekia skatinti fotografų kūrybiškumą ir norą ieškoti savitų požiūrių į įvairius šalies įvykius ir procesus, bei skatinti spaudos fotografų bendruomeniškumą ir norą mokytis vieniems iš kitų. Šis konkursas bei jo kulminacijoje vykstanti paroda - tai proga Lietuvos spaudoje dirbantiems fotografams ir fotografuojantiems žurnalistams atsigręžti, įvertinti bei apmąstyti per metus nuveiktus darbus, parodyti plačiai visuomenei savo geriausius metų kadrus.

Registracija konkursui vyksta iki sausio 20d. 

Norintys susipažinti su konkurso taisyklėmis ir pateikti savo darbus daugiau informacijos gali rasti: http://pressphoto.lt/naujienos/konkurso-lietuvos-spaudos-fotografija-2024-nuostatai


Iliustracijai naudojama D.Rimeikos nuotrauka.