Ramūno Danisevičiaus paroda „LIKĘ“ Klaipėdoje


2018 sausio 5 d., 17.00 val., Lietuvos spaudos fotografų klubas kviečia į Ramūno Danisevičiaus parodos „LIKĘ“ atidarymą I. Simonaitytės bibliotekos Galerijoje 13 L. Parodos atidaryme dalyvaus autorius. Paroda bus eksponuojama iki vasario 5 dienos. 

Paroda „LIKĘ“ Klaipėdoje bus eksponuojama trijose erdvėse:

Klaipedos apskrities viešojoje I. Simonaitytes bibliotekoje (Galerija 13L, H. Manto g. 25) eksponuojama pagrindinė parodos dalis: tradicinės žurnalistinės fotografijos veidrodiniu fotoaparatu bei spalvoti pinhole.

Klaipedos Vytauto Didžiojo gimnazijoje (S. Daukanto g. 31) eksponuojama socialiniuose tinkluose Instagram bei Facebook publikuotos fotografijos su komentarais.

VERO CAFE kavinėje (Tiltu g. 1, Klaipeda) eksponuojama jaunųjų R. Danisevičiaus kolegų kūryba. Jie pristatys savo fotografijas, kurios, jų nuomone, buvo sukurtos Ramūno Danisevičiaus kūrybos ir asmenybės įtakos pasekoje. 

Fotografas Ramūnas Danisevičius, unikalus pasaulio tyrinėtojas, kviečia apsilankyti parodoje ir pamatyti, kaip kasdienių stebėjimų autorius dokumentuoja santykį su mus supančia aplinka.

Parodoje bus eksponuojama R. Danisevičiaus kūryba atlikta bei pateikiama įvairiomis technikomis: nuo tradicinės žurnalistinės fotografijos veidrodiniu fotoaparatu, spalvotų pinhole iki socialiniuose tinkluose Instagram bei Facebook publikuojamų fotografijų su komentarais. Autorius teigia, kad fotografijų, atliktų su viena ar kita fototechnika, neišskiria kaip atskiro projekto. „Telefonas labiau primena užrašų knygelę, kurioje gali viską pasižymėti. O štai su juostiniais fotoaparatais kiek kitaip – daugiau apgalvoti kadrai, nespaudi visko iš eilės. O juk ir miesto tema, kuri atsispindi mano kūryboje, praktiškai niekada nesibaigia, ją gali daryti įvairia technika nuo pavasario iki pat žiemos. O tada belieka paimti kažkokią dalį ir iš jos daryti parodą“, – mintimis dalijasi R. Danisevičius.